W dniach od 6 lutego 2023 r. do 12 lutego 2023 r. rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego w Chybiu składają deklarację kontynuacji wychowania przedszkolnego. Proszę o zapoznanie się z komunikatem.

U W A G A !!!
Kontynuacja wychowania przedszkolnego przez dzieci uczęszczające do przedszkola w bieżącym roku szkolnym (2022/2023)

Dzieci KONTYNUUJĄCE edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023/2024. Rodzice tych dzieci zobowiązani są jednak w terminie OD 6 LUTEGO DO 12 LUTEGO 2023 r. złożyć
deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko (termin złożenia deklaracji zgodny z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe – Dz. U. z 2021 r., poz. 1082 z późn. zm.)

Formularz deklaracji jest dostępny u nauczycieli poszczególnych oddziałów i na stronie internetowej przedszkola. Deklarację należy złożyć u wychowawcy lub wrzucić do skrzynki pocztowej, umieszczonej na ścianie frontowej budynku, lub wysłać skan wypełnionego dokumentu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brak deklaracji będzie równoznaczny z rezygnacją z uczęszczania do przedszkola od dnia 1 września 2023 r.

FORMULARZ DEKLARACJI - POBIERZ

FORMULARZ DEKLARACJI - KONTYNUACJA W ODDZIAŁACH ZAMIEJSCOWYCH - POBIERZ

Z poważaniem
Michalina Pisarek
Dyrektor Przedszkola Publicznego w Chybiu