W dniu 17 lutego 2023 organizowany będzie wyjazd wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola do Miejskiego Centrum Kultury w Skoczowie, na spektakl pt. : "Dorotka w krainie OZ".

Koszt wycieczki to 40 zł za dziecko (bilet 25 zł, koszt przejazdu 15 zł, część kosztów przejazdu pokrywa przedszkole). Pieniądze oraz zgody na wyjazd należy wpłacać u wychowawców poszczególnych grup do 13 lutego (poniedziałek).

PORZĄDEK DNIA:

8:00 Śniadanie - prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do tej godziny

9:30 Wyjazd z przedszkola

10:30 Spektakl

ok. 12:30 Planowany powrót do przedszkola, po przyjeździe dzieci zjedzą obiad - prosimy nie odbierać dzieci przed 13:00

Jeżeli dziecko źle znosi jazdę autokarem należy zastosować odpowiednie środki, które pozwolą mu przetrwać podróż.

Na wycieczkę dzieci nie zabierają plecaków z przekąskami, piciem lub słodyczami.